2009 yılında Yurdanur Semerci tarafından kurulan LinkUS itibar yönetimi konusunda tecrübeli ve kıdemli iletişim danışmanlarından oluşan ekibiyle müşterilerine stratejik iletişim hizmeti sunmaktadır. Finans, telekomünikasyon, sigorta ve sağlık sektörleri öncelikli olmak üzere farklı sektörlere hizmet vermektedir.

Yurdanur Semerci – LinkUS İletişim’in Kurucusu ve Başkanı

LinkUS İletişim’in Kurucusu ve Başkanı Yurdanur Semerci, eğitimini University of Rochester Data Processing bölümünde tamamladıktan sonra bankacılık kariyerine Chase Manhattan New York, Yapı Kredi Bankası İstanbul ve T.C. Ziraat Bankası New York’ta bireysel bankacılık bölümlerinde sürdürdü.
1989 yılında  iletişim alanındaki kariyer hayatına başladı. 20 yılı aşkın süre boyunca Philip Morris, RitzCarlton, TAV, Turkcell ve Yıldız Holding Grupları’nda kurumsal iletişim bölümlerinde yöneticilik görevi yaptı. 2009 yılında LinkUS İletişim’i kuran Semerci, itibar yönetimi konusunda tecrübeli ve kıdemli iletişim danışmanlarından oluşan ekibiyle farklı sektörlerde pek çok şirkete danışmanlık hizmeti vermektedir.